SWOCC - Pers

Van de artikelen in de vakbladen naar aanleiding van onze activiteiten geven we in deze sectie een overzicht. Onze jaarverslagen en de persberichten die we met enige regelmaat uitgeven over publicaties en bijeenkomsten vindt u hier.

Persarchief
per onderwerp

Profiteren van digitale klantcontacten

Factor ICT, jaargang 11, nr. 5, december 2009, p.3-4.

Hyves, Facebook, LinkedIn en Twitter: wie kent ze niet. Maar wat hebben we eraan? Is het kostenverslindende ijdeltuiterij, of leveren alle met zorg onderhouden profielen en persoonlijke ontboezemingen ook nog iets op? Vier enthousiaste ervaringsexperts over het (economische) nut van social media.

Lees verder

WPO Social media: Inspirerende voorbeelden Sara Lee en UPC

Dutch Cowboys, René Epping, 30 oktober 2009.

Woensdag 28 oktober organiseerde SWOCC in het Trippenhuis in Amsterdam de WPO (Wetenschap-Praktijk Ontmoeting) 'Social Media, Mensen en Merken'.

Lees verder

Gebruik social media blootgelegd

Adformatie, 29 oktober 2009, jaargang 37, nr. 44, p.6.

Daan Muntinga (SWOCC) geeft inzicht in de onderliggende motieven van merkgerelateerd gebruik van social media.

Lees verder