SWOCC - Pers

Van de artikelen in de vakbladen naar aanleiding van onze activiteiten geven we in deze sectie een overzicht. Onze jaarverslagen en de persberichten die we met enige regelmaat uitgeven over publicaties en bijeenkomsten vindt u hier.

Persarchief
per onderwerp

SWOCC: merk is soms meetbare vriend

Adformatie, nummer 5, 3 februari 2005, p. 41

Inzicht in merkrelaties is van groot belang om succesvol te kunnen zijn met (direct) marketing en crm-trajecten. SWOCC heeft een meetinstrument ontwikkeld om merkrelatiekwaliteit in de praktijk te kunnen meten. (…)

Om marketeers de relationele kwaliteiten van hun merk te kunnen laten meten, heeft UvA’s Stichting Wetenschappelijk Onderzoek Commerciële Communicatie (SWOCC) hiervoor een meetinstrument ontwikkeld: het MRK-model. Eind januari verscheen de bijbehorende publicatie, getiteld ‘Een merk als vriend?’.